رییسی: بهره‌گیری از دیدگاه نخبگان به ویژه علما و مراجع ضروری است

تهران - ایرنا - رییس جمهوری بهره گیری از دیدگاه‌های نخبگان به ویژه علما و مراجع عظام تقلید ضروری است چرا که ایشان خیرخواه مردم، مسوولان و کشور هستند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیت‌الله سید ابراهیم رییسی بعد از ظهر یکشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به وضع شاخص بازار بورس در روزهای اخیر گفت: ادامه نوسانات بورس در زندگی مردم تاثیر می‌گذارد، لذا باید تدبیری اندیشید تا آرامش بر این بازار حاکم شود و مردم و سرمایه گذاران خُرد دچار نگرانی نشوند.

رییس جمهوری از سخنگوی اقتصادی دولت خواست در این زمینه با مردم و سهامداران سخن بگوید تا منطق بازار بورس و چشم اندازآینده بهتر تببین شود.

رییسی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکل کم آبی در مناطق مختلف کشور اظهار داشت: تامین آب از منابع مختلف و صرفه‌جویی همه‌جانبه در بخش‌های صنعتی و کشاورزی برای مقابله با بحران کم‌آبی ضرورت دارد و حتما باید دنبال شود.

رییس جمهوری خاطر نشان کرد: دولت به لحاظ تامین بودجه لازم برای استخراج آب از منابع ژرف از این موضوع حمایت می‌کند چرا که تامین آب برای مردم جزو اولویت‌های تخصیص بودجه است.

رییسی ضمن تاکید به تمامی وزرا برای برگزاری نشست با نخبگان در هر یک از حوزه‌های تخصصی تصریح کرد: بهره گیری از دیدگاه‌های نخبگان به ویژه علما و مراجع عظام تقلید ضروری است چرا که ایشان خیرخواه مردم، مسئولان و کشور هستند و رهنمودهای مراجع عظام تقلید همواره چراغ راه مردم و مسئولان است.

اخبار مرتبط

  • چشم امید به دولت سیزدهم

    چشم امید به دولت سیزدهم

    تهران- ایرنا- حجت‌الاسلام رییسی که اینک به عنوان رییس‌جمهوری منتخب مردم معرفی شده به زودی قرار…

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha