«توماس کونیتزکو» رییس فدراسیون جهانی کانویینگ شد

تهران- ایرنا- «خوزه پرورنا» رییس فدراسیون جهانی کانویینگ پس از ١٣ سال تغییر کرد و جایگاه خود را به «توماس کونیتزکو» آلمانی داد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، کنگره انتخاباتی فدراسیون جهانی کانویینگ در رم ایتالیا برگزار و انتخابات در بخش‌های مختلف از جمله رییس، نواب رییس، خزانه‌دار و کمیته‌های تخصصی انجام شد.

بر این اساس خوزه پرورنا رییس سابق اسپانیایی فدراسیون جهانی کانویینگ (ICF)پس از ١٣ سال جایگاه خود را به توماس کونیتزکو از آلمان داد. توماس با ۵٨ سال سن پیش از این رییس فدراسیون قایقرانی آلمان و نایب رییس فدراسیون جهانی بود ‌که با ۹۴ درصد آرا کرسی ریاست ICF را به دست آورد.

در دیگر بخش‌ها سیسیلیا فاریاس از آرژانتین نایب‌رییس زنان، آجیج لیو از چین و لوییز لاباندا از اسپانیا به عنوان نایب‌رییس‌ و لوسیانو بونفیجلیو از ایتالیا به عنوان خزانه‌دار فدراسیون جهانی کانویینگ انتخاب شدند.

کمیته‌های تخصصی فدراسیون جهانی دیگر بخش انتخابات بود. از جمله برندگان این انتخابات توشی فورویا از ژاپن رییس کمیته کانواسپرینت، جان مایکل پروپوزال از فرانسه رییس کمیته اسلالوم، گرگ اسمایل از انگلیس رییس کمیته کانوپولو، مانوئلا گاون از آلمان رییس کمیته آب‌های خروشان و جان ادوارد از کانادا به عنوان رییس کمیته پاراکانو انتخاب شدند.

رییس جدید فدراسیون جهانی کانویینگ تنوع رشته در این فدراسیون را مزیت بزرگی برای ICF دانست و گفت: از سوی دیگر این تنوع رشته چالشی پیش روی همه اعضا قرار می‌دهد که باید در کنار هم برای پیشرفت بیشتر تلاش کنیم.

توماس کونیتزکو ادامه داد: نیازی به انقلاب برای آینده نداریم اما باید برای پیشرفت تکامل پیدا کنیم.

کنگره فدراسیون جهانی قایقرانی ۱۳ تا ۱۵ آبان در رم ایتالیا برگزار شد و اعضا و روسای فدراسیون‌های ملی کشورهای سراسر جهان در این کنگره حضور داشتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha