مجتمع تجاری ستاره فارس در شیراز آتش گرفت

شیراز-ایرنا-رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شیراز گفت:مجتمع تجاری ستاره فارس واقع در خیابان عفیف آباد شیراز دچار آتش سوزی شد که آتش نشانان آن را مهار کردند.

به گزارش ایرنا،محمد هادی قانع شنبه در این باره به خبرنگاران گفت: ساعت ۱۰ و ۲۷ دقیقه شنبه ۱۳ آذرماه ۱۴۰۰ یک مورد آتش سوزی در  قسمت تجاری مجتمع ستاره در طبقه همکف ، به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که آتش‌نشانان از چهار ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شیراز افزود: محل حادثه مجتمع بلندمرتبه ای است که در زمینه فروش پوشاک فعالیت دارد و با توجه به باز بودن مغازه ها و حضور شهروندان در محل ، در صورت عدم حضور به موقع و کنترل آتش، حادثه ای گسترده پیش بینی می شد.

وی بیان کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از حضور در مجتمع به دو گروه تقسیم شدند و ضمن خارج کردن شهروندان از محل، عملیات جست و جوی  منبع انتشار دود و آتش آغاز و  مشخص شد این آتش سوزی از قسمت بالکن یک مغازه کیف و کفش بر اثر اتصالی در سیم های برق در محل انبار تعداد زیادی از اجناس رخ داده است.

به گفته قانع این آتش سوزی ، منجر به متصاعد شدن دود در طبقات شد اما مصدومیت و تلفات جانی نداشت و آتش نشانان پس از مهار آتش وارد مرحله ایمن سازی و لکه گیری شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha