تصادف زنجیره‌ای در شیراز یک فوتی و دو مصدوم داشت

شیراز-ایرنا-رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز گفت: برخورد شدید چهار دستگاه خودروی سبک و سنگین در بلوار دکتر حسابی شیراز یک فوتی و دو مصدوم به دنبال داشت.

محمد هادی قانع سه شنبه در این باره به خبرنگاران گفت: در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ مبنی بر برخورد شدید دو کامیون با دوخودروهای سواری  پراید و پژو ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز با توجه به شدت حادثه به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه ۸ و تیم امداد و نجات جاده ای را ساعت ۸ و ۲۰ دقیقه صبح سه شنبه ۱۶ آذرماه ۱۴۰۰ به بلوار دکتر حسابی  رهسپار کرد.
رییس سازمان آتش نشانی شیراز ادامه داد: بنابر مشاهدات یک دستگاه خودرو کامیون در این مسیر در حال حرکت بوده که به دلیل عدم کنترل در رانندگی به شدت با خودروی سواری پراید برخورد کرد و این حادثه برخورد یک دستگاه کامیون با خودروی پژو را نیز به دنبال داشته است.
وی افزود: شدت این حادثه به گونه ای بود که خودروی پراید به طور کامل در زیر کامیون گرفتار شده بود.
وی ادامه داد: با توجه به گرفتار شدن راننده خودروی پراید و همچنین گاز سوز بودن این خودرو نیروهای آتش‌نشانی با نصب علائم هشدار دهنده در اطراف محل تصادف و مسدود کردن کامل محور به قطع جریان برق و نشت شدید سوخت خودروها، مشغول شده و همزمان با حضور جرثقیل در محل رها سازی خودروی پراید آغاز شد.
قانع تصریح کرد: نیروهای عملیات پس از برش قسمتی از بدنه متلاشی شده خودرو پراید راننده محبوس شده را از لا به لای آهن پاره ها خارج کرده و وی را برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند که پس از معاینات اولیه متاسفانه مشخص شد راننده خودرو پراید  بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.
قانع عنوان کرد: دو مصدوم دیگر این حادثه (سرنشینان خودروی پژو) در همان لحظات اولیه توسط تیم امدادی از خودرو خارج و به مراکز درمانی منتقل شدند.
وی افزود: نیروهای عملیات پس از ایمن سازی کامل، محل حادثه را برای بررسی بیشتر تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha