استاندار فارس راهیابی تیم فجر شهید سپاسی به لیگ برتر را تبریک گفت

شیراز- ایرنا - استاندار فارس در پیامی، پیروزی غرورآفرینِ تیم فجر شهید سپاسی شیراز مقابل تیم گُلِ ریحان البرز و راهیابی به لیگ برتر را تبریک گفت.

 عنایت الله رحیمی شامگاه دوشنبه که در ورزشگاه کرج و محل مسابقه آخر فجر سپاسی در رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال ایران حضور داشت، در این پیام تصریح کرد:  انگیزه، آمادگی، غرور و غیرت بازیکنان و کادر فنی تیم فجر شهید سپاسی، نوید یک پیروزی شیرین می داد تا در آستانه عید قربان و عید سعید غدیر، کام جان مردم فارس شیرین گردد.
 این پیام می‌افزاید: آفرین بر فجر و فجرآفرینان که علاوه بر آن که مرد میدان ورزش و بازیکن سازی هستند همیشه به مردان اخلاق و معرفت، نام بُردار بوده اند و الحق که شایستگی آن را دارند که تیم شان به نام شهید عزیز، شهید سپاسی، مزین باشد. 
استاندار فارس تصریح کرد: صعود تیم شهید سپاسی می تواند بار دیگر نام فارس و شیراز را در پیوند با ورزش پرطرفدار فوتبال در ذهن و ضمیرها زنده تر گرداند و باعث رونق هرچه بیشتر ورزش و ایجاد انگیزه در سایر تیم های ورزشی برای رسیدن به جایگاه برتر باشد. 

 رحیمی یادآور شد: خوشبختانه رسانه های پویا این قبیل پیروزی ها را دستمایه ای ارزشمند برای رسیدن به اهداف ورزشی دانسته و با اطلاع رسانی در این خصوص، بستر رشد ورزش فارس را فراهم تر می سازند.  
استاندار فارس گفت: این اتفاق مثبت و دیگر افتخارآفرینی های ورزشکاران عزیز، مایه مباهات برای مردم عزیزِ استان پهناور فارس است. 

 رحیمی گفت: با توجه به آماده شدن زیرساخت های ورزشی در چند سال اخیر و افتتاح سالن ۶ هزار نفری شهید سلیمانی در هفته گذشته و ساخت ورزشگاه هایی از قبیل ورزشگاه ۵۰ هزار نفری پارس، امید است بیش از پیش، شاهد توفیقات و پیروزی های درخشان، در زمینه ورزش و ارتقای سلامت اجتماعی باشیم.

تیم فجر شهید سپاسی شیراز شامگاه دوشنبه با برتری مقابل گل ریحان البرز پس از هشت سال انتظار به لیگ برتر دوره بیست و یکم راه یافت. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha