آیین معارفه شهردار جدید ملایر برگزار شد

همدان- ایرنا- شهردار جدید ملایر روز چهارشنبه در آیینی با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان‌، امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان معرفی شد.

به گزارش ایرنا؛ فرماندار ویژه ملایر در آئین تکریم و معارفه شهرداران قدیم و جدید ملایر اظهار داشت: شرایط کاری این شهرستان مبتنی بر دوستی، همدلی و وفاق برای توسعه و پیشرفت است.

"قدرت الله ولدی" با اشاره به جایگاه ویژه ملایر با کسب ۲ عنوان جهانی، گفت: با تلاش مجموعه مدیریت شهری، ملایر باید به کلان شهری برسد و این حق مردمان بافرهنگ و متدین این شهرستان است. 

فرماندار ویژه ملایر بر لزوم همدلی و همراهی شورای اسلامی شهر و شهرداری برای پیشبرد امور شهر تاکید کرد و افزود: برای توسعه شهر دغدغه داریم و انتظار داریم مجموعه مدیریت شهری بدون حاشیه سازی و با همدلی و وفاق به مردم خدمت کنند.

جذب سرمایه‌گذار؛ اولویت شهرداران

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری همدان نیز دراین مراسم گفت: برنامه‌ها و پروژه‌های نیمه‌کاره شهری باید پیگیری  و در قالب برنامه کوتاه‌، میان و بلند مدت اجرا و تکمیل شود.

"مجید درویشی" بر لزوم توجه به اسناد بالادستی، سند چشم‌انداز توسعه و برنامه ششم و هفتم توسعه تاکید کرد و افزود: شهردار  ملایر باید برای اجرای این برنامه‌ها به اقتصاد شهری و ایجاد درآمد پایدار توجه کند.

وی جذب سرمایه‌گذار و واگذاری بخش‌های خدماتی به بخش خصوصی را از دیگر اولویت‌های شهرداری برشمرد و گفت: شهر ملایر با ۲ عنوان جهانی باید بین‌المللی شود و این امر اتفاق توسط شهردار و شورای اسلامی شهر رقم می‌خورد.

آیین معارفه شهردار جدید ملایر برگزار شد

رئیس شورای اسلامی شهر ملایر نیز با بیان اینکه شهردار سابق ملایر در بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌ها به صورت جهادی و بااخلاص کار کرد، تسهیل در کار، تکریم ارباب رجوع و سرعت بخشیدن در امور اجرایی و پروژه‌های شهری و همچنین خدمتگزاری صادقانه به مردم را از شهردار جدید خواستار شد.

حجت الاسلام "علی سبزینی" بر ادامه پروژه‌های نیمه‌تمام، اعتمادسازی و  ثبات قدم در مسیر خدمت شهرداری به مردم تاکید کرد.

به گزارش ایرنا؛ در این آئین از خدمات چهار ساله "حسین بابایی" تقدیر و "مجید فرجی" به عنوان شهردار جدید ملایر معرفی شد.

"مجید فرجی" هفته گذشته با ۶ رای موافق اعضای شورای شهر به عنوان شهردار ملایر انتخاب شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha