۱۸ مهر ۱۴۰۰،‏ ۸:۲۴
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84498623
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ ملی‌پوش والیبال یزد تجلیل شدند

یزد- ایرنا- امین خواجه‌ خلیلی و سینا نیک‌پور ۲ جوان ملی‌پوش والیبال یزد که در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در ایتالیا خوش درخشیدند شنبه‌شب با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد تجلیل شدند.

به گزارش ایرنا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد با تبریک موفقیت والیبالیست‌های یزد در مسابقات ملی و بین‌المللی به اهمیت توسعه ورزش قهرمانی در کنار توجه به ورزش همگانی اشاره کرد و گفت: تجلیل ورزشکاران موجب ایجاد انگیزه و یک اقدام مناسب و ضروری است .

احمد ترحمی در این آیین با قدردانی از مربیان و ورزشکاران یزد که برای توسعه ورزش و ارتقای آن در کشور تلاش دارند افزود: حضور جوانان یزد در میادین معتبر جهانی نقش مهمی در دلگرمی دست‌اندرکاران و زمینه‌ساز توسعه رشته‌های مختلف در جامعه است .

همچنین مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: تجلیل قهرمانان و مدال‌آوران ورزشی با همکاری و پیگیری هیات‌ها و همراهی مسئولان همواره در استان صورت می‌گیرد و موجب معرفی ورزشکاران برتر و عاملی مهم در ایجاد انگیزه و تشویق دیگران است .

مسعود شریعتی با تبریک موفقیت و حضور ورزشکاران رشته والیبال یزد در مسابقات جهانی به اهمیت توسعه ورزش با برنامه‌ربزی و جلب همکاری همه اقشار و فرهنگ‌سازی آن اشاره کرد و همکاری بیش از گذشته همگان را برای ارتقا و توسعه همه جانبه ورزش خواستار شد.

همچنین سید احمد هاشمی معاون توسعه ورزش یزد به وجود استعدادهای مناسب ورزشی در استان اشاره کرد که تاکنون برای حضور ورزشکاران در مسابقات معتبر با همکاری و پیگیری هیات‌های مختلف اقدام صورت گرفته و با تعامل  مسئولان با قوت ادامه دارد.

تیم‌های شهداب یزد و خاتم اردکان در لیگ برتر والیبال کشور حضور دارند.

استان یزد با حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت  ۴۸ هیات ورزشی و ۶۵ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه ورزشی دارد که حدود ۲ هزار نفر آنها در رشته والیبال فعالیت دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha