۱۸ طرح محرومیت زدایی در استان همدان به بهره‌برداری رسید

همدان- ایرنا- همزمان با دومین روز هفته بسیج ۱۸ طرح محرومیت زدایی بسیج سازندگی به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور معاون اول رییس جمهوری همزمان در استان همدان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، رییس بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع)استان همدان روز یکشنبه در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: برای بهره برداری از این طرح ها سه میلیارد تومان از محل منابع و اعتبارات دولتی، قرارگاه خاتم و سپاه همدان تامین و هزینه شده است. 

سرهنگ پاسدار «علی قره باغی» افزود: هفت مورد از طرح های افتتاح شده مربوط به مسکن محرومان است که برای خانواده های زیر پوشش بهزیستی در روستاها احداث شده است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر مسکن محرومان، ساماندهی گلزار شهدا، احیا و مرمت قنات ها در این استان همزمان با هفته بسبج بهره برداری شد.

رییس سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اضافه کرد: احیا و مرمت به طول ۳.۵ کیلومتر در شهرستان درگزین یکی از مهمترین طرح های افتتاحی توسط بسیج سازندگی است.

سرهنگ قره باغی ادامه داد: طرح های افتتاح شده مربوط شهرستان های همدان، رزن، نهاوند و ملایر است. 

وی اضافه کرد: ۲۰ طرح آبرسانی نیز با مساعدت خیران نیک اندیش آماده بهره برداری شده که تا ۲ هفته دیگر افتتاح می شود.

به گزارش ایرنا، امروز یکشنبه همزمان با هفته بسیج ۲ هزار و ۵۵۰ طرح محرومیت زدایی بسیج مستضعفین با حضور معاون اول رییس جمهوری افتتاح و عملیات اجرایی ۴۰ هزار مسکن مددجویی آغاز شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha